Głośniki Bluetooth Ranking

Spis treści:

Co to jest głośnik bluetooth?

Głośnik bluetooth to kompaktowe urządzenie, dzięki któremu możemy słuchać muzyki w dobrej jakości dźwięku praktycznie w każdym miejscu bez potrzeby podłączenia do źródła prądu. Dzięki możliwości łączenia z różnymi urządzeniami wyposażonymi w technologię bluetooth, głośnik możemy wykorzystać na wiele sposobów, co daje nam wiele możliwości zastosowania.

głośniki bluetooth ranking

Głośniki bezprzewodowe idealnie sprawdzą się podczas wypadu za miasto, na działkę, lub podczas wakacji nad morzem czy w górach. Dodatkowo głośniki bluetooth mogą sprawdzić się w pracy. Wiele zawodów wykonujemy w miejscach, gdzie nie ma dostępu do dobrej jakości sprzętu audio, a jak wiadomo muzyka czy radio może nam umilić wiele godzin ciężkiej pracy np. na budowie czy w pracach ogrodniczych.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru głośnika bluetooth?

Głośniki bluetooth to z założenia mniejsze urządzenia od tych, których możemy użyć w swoim domowym zaciszu. Dlatego obsługują one zazwyczaj mniejszą moc od domowych systemów audio. Jednak dobrej jakości sprzęt może obsłużyć moc w zakresach 100 – 1000W P.M.P.O., umożliwiając nam przyzwoite warunki do słuchania muzyki w plenerze lub na wyjeździe.

Innym dość istotnym elementem głośników bezprzewodowych będzie ich bateria oraz czas, w jakim nasze urządzenie może pracować bez przerwy. Na rynku, jak i w naszym sklepie internetowym znajdziemy urządzenia umożliwiające nam słuchanie muzyki nawet przez 12 godzin. Ten parametr sprzętu może okazać się szczególnie istotny, gdy często i daleko podróżujemy lub gdy chcemy bez problemu słuchać muzyki w swojej pracy, gdzie nie mamy dostępu do innych odtwarzaczy oraz zasilania.

Dodatkowe opcje głośników Bluetooth

Podczas wyboru głośników bluetooth warto też sprawdzić, jakie dodatkowe opcje zawiera sprzęt, którego kupnem się interesujemy. I tak do przydatnych usprawnień, które możemy wziąć pod uwagę możemy zaliczyć:

  • Funkcję Radio FM
  • Gniazda dla kart SD
  • Porty USB
  • Wbudowane odtwarzacze plików MP3
  • Czytelny wyświetlacz LCD
  • Możliwość podłączenia mikrofonu dla imprez w stylu karaoke

Cena Głośników Bezprzewodowych

Głośniki bluetooth dostępne w sprzedaży często różnią się od siebie wieloma parametrami i dodatkowymi funkcjonalnościami. To oczywiście przekłada się na ich cenę. I tak możemy spotkać modele, których cena zacznie się od 50zł, a skończyć nawet na kilkunastu tysiącach złotych.

W naszym przekonaniu dobrej jakości sprzęt, który z jednej strony zaproponuje nam bardzo dobrą jakość dźwięku, a z drugiej długą pracę baterii bez obaw dostaniemy już za 100zł. Jeżeli chcesz poznać nasze propozycje najczęściej wybierane przez naszych klientów, sprawdź ranking głośników bezprzewodowych umieszczony poniżej.

Głośniki Bluetooth Ranking 2022

1 Miejsce Głośnik PartyTech BIG KEG BT

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia znalazł się głośnik o mocy, aż 1000W P.M.P.O.

Do jego głównych zalet należy wysoka jakość dźwięku, a także bateria zapewniająca pracę nawet przez 12 godzin!

Dodatkowo głośnik posiada szereg usprawnień, typu wbudowane radio FM, port USB oraz gniazdo na karty SD, a także jest wyposażony w wodoodporną obudowę zapewniającą długowieczność oraz odporność nawet na najbardziej wymagające warunki otoczenia.

2 miejsce – Speed BT PartyTech

Jest to minimalnie mniejsza wersja naszego zwycięzcy odznaczająca się wyjątkowo porządnym brzmieniem oraz mocą 750W P.M.P.O.

Również i tutaj zastosowano wiele usprawnień takich jak radio FM, odtwarzacz MP3 czy wbudowaną opcję dla miłośników karaoke.

3 miejsce – BIG Tower BT PartyTech

Na trzecim stopniu podium znalazł się sprzęt, najczęściej wybierany przez klientów naszego sklepu.

BIG Tower PartyTech będzie idealnym towarzyszem wszelkich wycieczek czy imprez pod chmurką.

Głośnik oferuję moc 800W P.M.P.O. oraz wysokiej jakości brzmienie. Dodatkowymi atutami będzie wyraźny wyświetlacz LCD, wbudowane radio FM, odtwarzacz MP3, możliwość podłączenia mikrofonu, a także opcję podłączenia dodatkowego akumulatora dla dłuższej pracy urządzenia.

4 miejsce – PartyTech Town BT

Tuż za podium znalazł się głośnik do zadań specjalnych, który dzięki wygodnej rączce i stosunkowo niewielkich rozmiarach może nam towarzyszyć praktycznie wszędzie.

Miejsce 5 – Charge BT PartyTech

Na miejscu piątym znalazła się bardzo elegancka i jednocześnie kompaktowa propozycja głośnika, który bez ładowania wytrzyma nawet 5 godzin.

Głośnik posiada port USB oraz czytnik kart microSD, a dzięki funkcji „Wolne Ręce” umożliwi nam swobodną rozmowę telefoniczną w trakcie jazdy rowerem, na desce czy samochodem.

Miejsce 6 – BigBen BT PartyTech

Stawkę w naszym zestawieniu zamyka bardzo zgrabny głośnik bezprzewodowy BigBen BT PartyTech odznaczający się sporą mocą, aż 600W P.M.P.O.

To urządzenie zapewnia pracę na akumulatorze przez 6 godzin, posiada odtwarzacz MP3, a także umożliwia nagrywanie naszego głosu.